Teslimat ve İade

TESLİMAT BİLGİSİ
Elektronik sigara sitesi 'den satılan tüm ürünler %100 orjinal güvencesi ile satış yapmatadır.
Gerçek bir sanal alışveriş yapıp elektronik sigaranızı verdiğiniz adres bilgilerine sorunsuz teslim almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Elektronik sigara fiyatları ve premium likit fiyatları Türkiyedeki siteler içinde en uygun fiyatlardır.

Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sayesinde bizi tercih eden her müşterimiz yüzü gülümser vaziyette alışverişlerini sonlandırıyorlar. Bunun en büyük etkenleri arasında da sizin de tahmin edebileceğiniz gibi teslimat bilgileri aracılığı ile verdiğimiz teslimat koşulları ve teslimat sürecinde karşınıza çıkan aşamaların birebir aynı olmasından kaynaklanarak sizin zor durumda kalmanıza karşı bir politika izlememizdir. Öncelikle teslimat sürecine girmek için sitemize gelerek kendinize uygun olan elektronik sigara çeşitleri ve premium likit çeşitleri arasından bir tercih yapmaktır. Tercihinizi belirledikten sonra ödemenizi Kapıda Ödeme (Nakit & K.kartı) Veya EFT Havale olarak Banka Hesap Bilgileri sayfamızdan ilgili ibana gönderdikten sonra size ürününüzü gönderebilmemiz için adres bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz büyük önem arz etmektedir.

Adresinizde yaptığınız hatalar sonucunda elektronik sigaranız size ulaşmazsa biz bundan sorumlu değiliz. Ancak yanlış bilgi verdiğinizi bize bildirmeniz sonucunda sizin için elimizden geleni de yapacağımızı asla unutmayın. Teslimat bilgilerinizi girip elektronik sigara ve premium likit siparişi ardından ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. Eğer siparişinizi Cuma ya da bir hafta sonu dahilinde verirseniz aradaki tatil günlerini lütfen saymayınız. Kargo ile gelen ürününüzü alırken görevliye imza atmayı unutmayınız. Siparişiniz kargo firmasında kaydı yapıldıktan sonra, Kargo tarafından size bilgilendirme (SMS) mesajı gönderilecektir,

 

Değişim işlemini nasıl yapabilirim ?
*Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.

*Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı, ürün paketi veya jelatini yırtılmamış olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

*Ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir. Değişiminiz ürün stoklarda mevcut ise size kargolanır. Ürünün stoklarda olmaması halinde ücret iadeniz gerçekleşir ve size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.

*Ürünlerinizi, değişim talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

*Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.

*Likit akıntısı coil ve kullanım şeklinden kaynaklıdır iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

*Güncelleme yapılırken oluşabilecek kullanıcı hataları garanti kapsamına girmemektedir.
*Cam, conta ve coil gibi ürünler garanti kapsamına girmemektedir.

İade işlemini nasıl yapabilirim ?
*Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca iade talebinde bulunabilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.

*İade edilen ürün, yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.

*Ürünlerinizi, iade talebinden sonra size bildirilmiş olan kargo numarasıyla gönderebilirsiniz.

*Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.
*imalat hatası ürünlerde (coil-cam-conta gibi...) ürünü teslim aldığınız gün iletişime geçip durumu bildirmeniz gerekir. 


BİLGİLENDİRME
Elektronik sigaralar garantili mi?

Paket içerisinde garanti belgesi vardır fakat resmi olarak ithalatı olmadığı için Türkiye de distribütörü yoktur ve herhangi bir geçerliliği yoktur. Firma garantili olarak gönderilmektedir satın almış olduğunuz ürünlerde 14 gün iade değişim hakkınız bulunmaktadır. İade değişim şartlarını yukarıda belirtilmiştir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler
Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri
Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler
Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.)
Tatil kategorisinden satın alınan otel, yurt içi/yurt dışı turlar, gezi ve uçak bileti gibi ürün ve hizmetler. Bu ürün ve hizmetlerin iptal/iadesi, satıcı acente uygulaması doğrultusunda yapılır.

Elektronik Sigara © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.